NAJBARDZIEJ WYDAJNE NA ŚWIECIE MODUŁY FOTOWOLTAICZNE

technoglassInnowatorskie podejście i wyprzedzające rynek rozwiązania naukowców zaowocowały flagowym produktem, dystrybuowanym przez OZE Polska Energia. Zastosowanie szwajcarskiej technologii R&D Meyer Burger oraz wysoko wydajnościowych ogniw HJT pozwoliło na stworzenie produktu o najwyższych parametrach pracy i stabilności energetycznej obecnie dostępnej na rynku. Najbardziej wydajne na świecie moduły PV SWTC / HJT / Glass Glass / Bi facjal wykonano z ogniw krzemowych, tworzących zwartą siatkę zamkniętą w szklanej obudowie. To rewelacyjne rozwiązanie daje duże możliwości produkcyjne energii.

Obie strony modułu produkują prąd wykorzystując światło zarówno pobrane jak i odbite od powierzchni. W przypadku drugiej strony modułu odbijającego światło i podłoża do którego jest przymocowane, uzysk energii dochodzi nawet do 65%. Dla klienta oznacza to czysty zysk i brak ponoszenia dodatkowych kosztów.

 

glasglasCHARAKTERYSTYKA PANELI HJT SMARTWIRE GLASS/GLASS:

  • Brak efektu wstępnej degradacji pierwszym światłem (LID),
  • Brak efektu degradacji z powodu indukcji elektrostatycznej (PID),
  • Start z mocą 100% i tolerancją dodatnią,
  • Najdłuższa gwarancja wydajności - nawet do 40 lat,
  • Od 15 do 65%* więcej mocy i uzysku energii z instalacji fotowoltaicznej,
  • Unikalny, ponadczasowy design.

*65% - to różnice pomiędzy instalacjami w technologii bus-bar/polikryształ vc SWCT G/G – HJT Bi-facial

 

 

Obszar i zakres dystrybucji.

Nasza firma oferuje produkty dla klientów z regionu Kołobrzeg, inne lokalizacje do uzgodnienia. Zapewniamy kompleksową obsługę, od audytu do wykonania instalacji i włączenia do sieci energetycznej. Zapraszamy do kontaktu

 

pv 5