Autoryzowany dystrybutor

logoOferta naszych produktów została rozszerzona o asortyment nowoczesnych produktów odnawialnych źródeł energii. Mamy przyjemność być oficjalnym autoryzowanym dystrybutorem firmy OZE Polska, sprzedającej najwyższej jakości moduły fotowoltaiczne HP Solar w szwajcarskiej technologii SmartWire, produkowane w Bydgoszczy przez Spółkę Hanplast.
Nasi klienci otrzymają produkt premium, z 30sto, a nawet 40sto letnią gwarancją wydajności, czego nie są w stanie zaproponować producenci obecnie sprzedawanych paneli fotowoltaicznych w technologii bus – bar.Ofertę kierujemy do naszych klientów z okolic Kołobrzegu, ale osoby i firmy spoza regionu zapraszamy do kontaktu. W powiecie kołobrzeskim przygotowujemy instalacje, które będą również służyły za pokazowe i przybliżą nowoczesny produkt fotowoltaiczny.
Jako Autoryzowany Dystrybutor obsługujemy powiat Kołobrzeg, zapraszamy do współpracy klientów indywidulanych, firmy, wspólnoty, przedsiębiorstwa budowalne, biura projektowe i itp. Zapewniamy kompleksową obsługę, od audytu energetycznego do właściwego uruchomienia instalacji. Służymy fachową poradą i profesjonalną dokumentacją techniczną. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Dane w zakładce kontakt.
 
pv 2