Technika grzewcza

Kocioł gazowy kondensacyjny Logamax plus GB172-24T50v2

Kategoria: Kotły gazowe
Producent: Buderus [produkty]

Jeśli nie chcesz martwić się o rachunki i w pełni korzystać z najnowszych rozwiązań technicznych, to Logamax plus GB172-24T50V2 jest rozwiązaniem dla Ciebie. Wysoka efektywność urządzenia, solidność i łatwa obsługa sprawiają, że jest to możliwe każdego dnia.

Wydajność i oszczędność – niezwykłe wykorzystanie techniki kondensacyjnej 

Myślisz przyszłościowo i wiesz, że energia kosztuje. Zapewne chciałbyś ją oszczę¬dzać każdego dnia w trosce o swój portfel oraz środowisko naturalne. Z pomocą przychodzi nowoczesna technologia kondensacyjna w ogrzewaniu gazowym. Dzięki naszym specjalistom, technologia ta stała się jeszcze bardziej efektywna, a kocioł Logamax plus GB172-24T50V2 potrafi ją bardzo dobrze wykorzystać. Kocioł ten jest podręcznikowym przykładem efektywności energetycznej, solidności i ergonomii.

Ciepło i ciepła woda w całym domu

Mimo niewielkich rozmiarów Logamax plus GB172-24T50V2 wyposażony jest w zintegrowany podgrzewacz c.w.u. o pojemności 48 l, a jego wydajność w zupełności zaspokoi zapotrzebowanie cieplne zarówno mieszkania, jak i niewielkiego domu jednorodzinnego. Nie wahaj się więc i już dzisiaj podejmij właściwą decyzję. Wybierz aż do 109% sprawności cieplnej, dostępnej w naszym wydajnym kondensacyjnym kotle Logamax plus GB172-24T50V2.

Przemyślana konstrukcja

Technika kondensacji sprawdziła się niejednokrotnie. Również kocioł Logamax plus GB172-24T50V2 przekonuje swoimi rozwiązaniami technicznymi. Kocioł wyposażony jest w wymiennik z nierdzewnego stopu aluminiowo--krzemowego o wysokiej niezawodności i przewodności cieplnej. Przy swoich niewielkich wymiarach kocioł kryje w sobie zintegrowany podgrzewacz c.w.u. (o poj. 48 l) oraz wszystkie elementy potrzebne do jego uruchomienia oraz wydajnej i bezpiecznej pracy: dwa naczynia wzbiorcze, dwa zawory bezpieczeństwa, czy pompę c.o.

Niezwykła oszczędność energii

Logamax plus GB172-24T50V2 zużywa energię wtedy, gdy jest to konieczne. Modulowany palnik dba o to, by moc grzewcza była dopasowana do aktualnego zapotrzebowania (30-100%), a nowy sterownik BC25 zużywa jeszcze mniej energii elektrycznej. Wszystko to przekłada się na obniżenie kosztów eksploatacji, czyli ekonomiczną pracę każdego dnia. 

Nieograniczone możliwości

Logamax plus GB172-24T50V2 z regulatorem BC25 oraz systemami: Logamatic EMS / EMS Plus i Logamatic 4000 daje ogromne możliwości sterowania kilkoma, czy wręcz kilkudziesięcioma obiegami grzewczymi. Współpracuje również z alternatywnymi źródłami ciepła, np. z instalacjami słonecznymi.

Zalety kotła Logamax plus GB172-24T50V2: 

  • Oszczędność energii i wysoka sprawność sięgająca 109% dzięki efektywnej technice kondensacji 
  • Wymiennik ciepła z nierdzewnego stopu aluminiowo-krzemowego o wysokiej nieza¬wodności i niskiej wrażliwości na zabrudzenia 
  • Wyposażony w zintegrowany podgrzewacz c.w.u. o poj. 48 litrów (wydajność do 690 l/h) 
  • Niewielki pobór mocy elektrycznej w stanie czuwania (stand-by) 
  • Wyposażony w wydajną pompę c.o. 
  • Współpraca z nowoczesnymi systemami regulacji Logamatic EMS / EMS Plus oraz Logamatic 4000 
  • Przemyślany system złączy i instalacji 
  • Szybki serwis dzięki łatwo dostępnym elementom kotła

 

Paliwo Gaz
Moc kW 24
Rodzaj Dwufunkcyjny, Kondensacyjny, Zamknięta komora
Klasa energetyczna co A
Klasa energetyczna cwu A

Pliki

Zapytaj o produkt

Komentarze

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież