Buderus Logamax plus GB192i - kocioł gazowy kondensacyjny
Buderus Logamax plus GB192i - kocioł gazowy kondensacyjny
Dezynfekcja i odkamienianie instalacji wody pitnej
Dezynfekcja i odkamienianie instalacji wody pitnej

Kocioł gazowy kondensacyjny Junkers Bosch Condens GC9000iW
Kocioł gazowy kondensacyjny Junkers Bosch Condens GC9000iW

Czyszczenie i konserwacja podłogowej instalacji co
Czyszczenie i konserwacja podłogowej instalacji co

Ferroli - kotły c.o. gazowe, podgrzewacze wody, zasobniki c.w.u.
Ferroli - kotły c.o. gazowe, podgrzewacze wody, zasobniki c.w.u.
Czyszczenie i konserwacja grzejnikowej instalacji co
Czyszczenie i konserwacja grzejnikowej instalacji co

SAS - kotły stałopalne: drewno, węgiel, miał, pellet, eko-groszek
SAS - kotły stałopalne: drewno, węgiel, miał, pellet, eko-groszek
Junkers Bosch - kotły c.o. gazowe, pompy ciepła, solary ...
Junkers Bosch - kotły c.o. gazowe, pompy ciepła, solary ...
TG Technika Grzewcza - dostawca optymalnych instalacji grzewczych
TG Technika Grzewcza - dostawca optymalnych instalacji grzewczych
Previous Next Play Pause

TG

Dotacje i pożyczki na instalacje grzewcze i elektryczne

house dotacjeW dobie poprawy jakości powietrza oraz ekologicznych źródeł energii, decydujemy się na wymianę nieefektywnych źródeł ciepła na nowoczesne urządzenia jak pompa ciepła, kocioł na pellet czy gazowy kocioł kondensacyjny bądź budowę domowej elektrowni fotowoltaicznej. Polityka ekologiczna jest ważnym elementem życia społeczno-ekonomicznego i wdrożenie jej założeń jest co raz częściej współfinansowane przez władze unijne, rządowe i samorządowe. W skrócie nasza firma termomedia.pl przedstawia kilka programów, które dają możliwość nawet 70% dofinansowania.

Najwyższa jakość paneli fotowoltaicznych

pv 01 1Technologia SmartWire to najnowocześniejsza i najbardziej wydajna technologia opracowana przez szwajcarską firmę Meyer Burger. Technologia produkcji modułów PV o największej wydajności, odporności na uszkodzenia, bezawaryjności i gwarancji uzysku prądu. Technologia SmartWire – to specjalna siatka połączeń, która pokrywa płytki krzemu. Jest w pełni dostosowana i dedykowana do innowacyjnych ogniw trzeciej generacji HJT Bi-facial. Ten sposób połączenia zaowocował znacznie większą wydajnością produkcji prądu. W porównaniu do pochodzącej ze wschodu technologii bus-bur moduły SWTC przewyższają swoją wydajnością nawet o 25% przestarzałą już dzisiaj technologię polikryształową.

NAJBARDZIEJ WYDAJNE NA ŚWIECIE MODUŁY FOTOWOLTAICZNE

technoglassInnowatorskie podejście i wyprzedzające rynek rozwiązania naukowców zaowocowały flagowym produktem, dystrybuowanym przez OZE Polska Energia. Zastosowanie szwajcarskiej technologii R&D Meyer Burger oraz wysoko wydajnościowych ogniw HJT pozwoliło na stworzenie produktu o najwyższych parametrach pracy i stabilności energetycznej obecnie dostępnej na rynku. Najbardziej wydajne na świecie moduły PV SWTC / HJT / Glass Glass / Bi facjal wykonano z ogniw krzemowych, tworzących zwartą siatkę zamkniętą w szklanej obudowie. To rewelacyjne rozwiązanie daje duże możliwości produkcyjne energii.

 Autoryzowany dystrybutor

logoOferta naszych produktów została rozszerzona o asortyment nowoczesnych produktów odnawialnych źródeł energii. Mamy przyjemność być oficjalnym autoryzowanym dystrybutorem firmy OZE Polska, sprzedającej najwyższej jakości moduły fotowoltaiczne HP Solar w szwajcarskiej technologii SmartWire, produkowane w Bydgoszczy przez Spółkę Hanplast.
Nasi klienci otrzymają produkt premium, z 30sto, a nawet 40sto letnią gwarancją wydajności, czego nie są w stanie zaproponować producenci obecnie sprzedawanych paneli fotowoltaicznych w technologii bus – bar.Ofertę kierujemy do naszych klientów z okolic Kołobrzegu, ale osoby i firmy spoza regionu zapraszamy do kontaktu. W powiecie kołobrzeskim przygotowujemy instalacje, które będą również służyły za pokazowe i przybliżą nowoczesny produkt fotowoltaiczny.
kotly stalopalne Buderus

Buderus, marka producenta kotłów Bosch Termotechnik, informuje iż wycofuje ze swojej oferty wszystkie kotły stałopalne. Podstawą takiej decyzji jest specyfika rynku dla tej grupy urządzeń oraz nowe regulacje lokalne i ogólnokrajowe.  Jednocześnie firma zapewnia, że serwis gwarancyjny i pogwarancyjny kotłów na paliwa stałe marki Buderus wciąż będzie dostępny dla Państwa na niezmienionych zasadach.
W imieniu marki Buderus dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do współpracy przy pozostałych grupach produktowych grupy Bosch.

kociol sas nwt

W związku z wprowadzeniem rozporządzenia w sprawie nowych norm emisyjnych dla kotłów stałopalnych, informujemy iż pozostawiamy w naszej ofercie tylko kotły które spełniają 5-tą klasę. Rozporządzenie zmienia w bardzo istotny sposób rynek kotłów i skutkuje wycofaniem urządzeń zasypowych na węgiel i miał oraz drewno. Grzejniki płytowe Buderus

Ceny grzejników

Oferta grzejników płytowych Buderus z zasliniem dolnym VC i i zasilaniem bocznym. Promocyjne ceny grzejników. Poniżej wybrany asortyment produktów Buderus, przy większym zamówieniu ceny grzejników negocjowane. Specyfikacja techniczna grzejników dostęna na w katalogu produktów.


Cennik grzejników Buderus z bocznym zasilaniem - możliwość negocjacji cen przy większym zamówieniu.

W związku ze zmianą cen u producenta, wkrótce nastąpi aktualizacja cennika.


Cennik grzejników Buderus z zasilaniemm dolnym - przy większym zamówieniu możliwość negocjacji cen.

W związku ze zmianą cen u producenta, wkrótce nastąpi aktualizacja cennika.

Oferta

Zapraszamy do współpracy. Nasza witryna, to miejsce gdzie możesz zapoznać się z produktami i usłgami które oferujemy naszym klientom. W ten sposób chcemy przybliżyć charakter naszej działoności. Jako autoryzowany partner oferujemy dostawę urządzeń grzewczych firm Buderus, Junkers (obecnie Bosch-Junkers), Ferroli i SAS: kotły (piece) centralnego ogrzewania, grzejniki płytowe, kolektory słoneczne, pompy ciepła i kominki z płaszczem wodnym. Dla naszych klientów oferujemy profesjonalny montaż oraz obsługę serwisową.

Ponadto świadczymy usługi konserwacji instalacji co - centralnego ogrzewania (płukanie i czyszczenie), wody użytkowej (odkamienianie i dezynfekcja) i układów solarnych (płukanie i uzupełnianie glikolu. Usługi wykonujemy profesjonalnym sprzętem, który gwarantuje wysoką skuteczność - więcej w dziale usługi.